duyuru

Eski Sürümden Yeni Sürüme Geçildiğinde Eski Verileri Yeni Sürüme Nasıl Aktaracağız Seyredelim


Yeni Sürümle Gelen Özellikler:

1- Öğrenci Arama ekranına yüzdelik dilim eklemesi yapıldı.
2- Dokuzdan fazla şubesi olan okullar için raporlama ekranı şube güncellemesi yapıldı.
3- Öğrenci arama ekranına tüm kurumlarda arama yapılabilmesi sağlandı.

Liselerde görev yapan kıymetli öğretmen ve yöneticilerimizin çokça talep ve ricaları kıramadığımız için Liselerimizin deneme sınavlarını arşivleyebilecekleri Sınav Arşivi Lise Test Sürümünü Sizlerle Paylaşıyoruz. Lise Programımızda aksaklıkların ve programsal hataların yaşanabilmesi muhtmeldir.

..........................Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Tüm Kalkınma ve İşadamları Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) 'ın ortaklaşa yürüttükleri Her Okulun Projesi Olsun Proje yarışması kapsamında hazırlanan "Sınav Arşivi" programını sitemizden ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Sizlerden ricamız programın çarpan etkisini ölçebilmek için programı indirdikten sonra sitemizin hemen bu ekranın altında ve sol menüde yer alan Kullanan Okul Bilgisi Butonunu tıklayarak hangi ilden programı indirip hangi okulda kullanmayı düşündüğünüzü bizimle paylaşmanızdır. Yine programı kullandıktan sonra Mesaj defterimize programla ilgili düşüncelerinizi yazarsanız mutlu oluruz.

................Ürettiğimiz yazılımımız bize yapacağınız dönüşlerle güncelleneceğinden yapılacak güncellemeleri sitemiz www.sinavarsivi.net sitesinden takip edebilrisiniz.

Not: Program kullanımından doğacak her türlü sorundan kullanıcı sorumludur. Ürünün izinsiz dağıtılması yasaktır
. Programı kullanmadan önce lütfen bir virüs programıyla taratınız.